אודות

סיפור שלנו

מעגל גיבורים/ KIDS KICKING CANCER ISRAEL הוא ארגון ללא כוונת רווח המספק שיעורים שבועיים לילדים, באשפוז ובקהילה, בטכניקות גוף ונפש שמצאו באומנויות הלחימה. המשימה שלנו היא "להקל על כאבם של ילדים חולים מאוד תוך העצמתם כדי לרפא פיזי, רוחני ונפשי".

 

באמצעות תכנית חדשנית שממזגת רפואת אינטגרטיבית מודרנית עם אמנויות לחימה מסורתיות, אנחנו מטפלים בצרכימיהם המכריע ים של ילדים עם מחלות קשות. אמני לחימה בדרגי חגורה שחורה ולמעלה שהוכשרו במיוחד מלמדים טכניקות נשימה, דמיון מודרך, והרפיה, בנוסף לאומנויות לחימה מסורתיות נע כדי לעזור להעצים את הילדים ולהעניק להם תחושה של עוצמה, שלום ויעוד. שיעורי אומנויות לחימה, תמיכה במשך אישפוז וטיפולים, מדים, והסעות משיעורים הניתנים למשפחות ללא תשלום.

 

רבי אלימלך גולדברג, מייסד ומנכ"ל של Kids Kicking Cancer הוא בעל חגורה שחורה  בצ'וי קוון דו. הרב G (כפי שהוא מכונה בחיבה על ידי תלמידיו) שכל את בתו הראשונה ללוקמיה בגיל שנתיים ומביא שפע של ניסיון ורגישות אישית להתמודדות עם ילדים ומשפחות מול מחלה מסכנת חיים. המחויבות שלו כדי להקל על כאבם של ילדים חולים מאוד, והחלום של הבאת ריפוי באמצעות מוקד העצמה של אומנויות הלחימה שלו, הביאו ליצירה של Kids Kicking Cancer  ביוני 1999.

 

ניסיונו של הרב G באמנויות הלחימה, כמנהיג רוחני והן כהורה שיכול להזדהות עם הורים אחרים מול מחלה קשה, סיפק לו תובנה יוצאת דופן לנושאים העומדים בפני ילדים ומשפחות עם אבחנה של הסרטן ומחלות קשות אחרות.

בי"ח הדסה עין כרם

בי"ח שערי צדק

בית זכרון מנחם, ירושלים

בי"ח אלי"ן

בי"ח שניידר לילדים

בי"ח תל השומר

מרכז רפואי תל אביב- סוראסקי (איכילוב)

מרכז רפואי וולפסן 

מרכז רפואי רמב"ם 

זכרון מנחם, ירושליםצור קשר

ספונסרים

נשמו אתנו

הצטרפו אלינו

055-7230595

  • Wix Facebook page

© 2019 by Kids Kicking Cancer- Israel